BIS darbība (sadarbības partneri)

Saistībā ar VRAA tehniskiem darbiem 6.jūnijā plkst.20.00-22.00 iespējami traucējumi vienotās pieteikšanās moduļa Latvija.lv, maksājumu moduļa, e-adreses un datu izplatīšanas tīkla darbībā

BIS darbība (funkcionalitāte un pilnveide)

Pilnveidotās funkcionalitātes piegādes laikā katru nedēļu otrdienā un ceturtdienā plkst.18.00-23.00 iespējami sistēmas darbības īslaicīgi pārtraukumi

BIS mājas lapas jaunais dizains

BIS mājas lapai jauns dizians!

Publicēts 26.05.2023. 00:00

Ir notikusi migrācija uz BIS mājas lapas jauno dizaina risinājumu. Jaunajā dizainā izvēlne lielākai ērtībai un pārskatāmībai ir izkārtota horizontālā veidā:

 

Mājas lapas sākumskatā ir pieejami 6 informatīvie bloki, kuros ir izcelta un izkārtota ir lietotāju visbiežāk meklētā informācija:

Turpinot pārvietoties pa lapu uz leju, ir pieejama jaunumu sadaļa un kalendārs, kurā ir apkopoti aktuālie notikumi – gan informācija par sistēmas darbības izmaiņām, gan apmācības – BIS vebināri un citas.

 

Apmācību pasākumu ir iespējams pievienot savam kalendāram, lejupielādējot .ics datni

 

Esam ieviesuši ZIB-aptauju – iespēju sniegt savu viedokli uz kādu aktuālu jautājumu:

Aicinām atbildēt uz pirmo jautājumu un novērtēt jauno BIS mājas lapas dizainu!

 

Ir pilnībā no jauna izveidota biežāk uzdoto jautājumu sadaļa, kurā, ļoti iespējams, jau ir pieejama atbilde uz jūsu jautājumu:

 

Lapas kājenē ir izkārtotas noderīgas saites un BIS atbalsta dienesta kontaktinformācija:

Lietotājiem arī pēc autentifikācijas BIS ir pieejams jauns dizaina skats:

Ņemot vērā, ka migrācijas rezultātā ļoti iespējams, ka kāda saite vairs nestrādā vai arī kāda informācija nav atrodama, tad lūdzam sazināties ar BIS atbalsta dienestu. Strādājam pie tā, lai drīzumā visas nepilnības novērstu.

Lapa atjaunota 26.05.2023