Pāriet uz galveno saturu

Pārvaldnieku aptauja

Pārvaldniek! Aicinām veltīt 5-8 minūtes, lai piedalītos aptaujā par Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistra sniegto klientu atbalstu un palīdzētu kopīgi pilnveidot pakalpojumu kvalitāti. Aptaujas anketa: Aptauja pārvaldniekiem

Apliecinājuma par inženierbūves gatavību ekspluatācijai

Ja būvniecība notika uz "Būvatļauja inženierbūvei" pamata, lai inženierbūvi nodotu ekspluatācijā, ir jāsagatavo un jāiesniedz "Apliecinājums par inženierbūves gatavību ekspluatācijai". Būvniecības ierosinātājs BISP var ierosināt būvdarbu pabeigšanu, aizpildot elektroniskos iesniegumus pēc tāda paša principa kā aizpilda e-iesnieguma formu Apliecinājuma par ēkas vai tās daļas gatavību ekspluatācijai forma.