BIS darbība (funkcionalitāte un pilnveide)

Pilnveidotās funkcionalitātes piegādes laikā katru nedēļu otrdienā un ceturtdienā plkst.18.00-23.00 iespējami sistēmas darbības īslaicīgi pārtraukumi

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
MĀJU LIETAS
Māju lietu/ Ekspluatāciju lietu publiski pieejamie dati
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Iesnieguma iesniegšana un sfēras piešķiršanas rēķina izveidošana

Pēc veiksmīgas iesnieguma iesniegšanas, būvspeciālista iesniegums tiek sinhronizēts uz iekšējo BIS reģistru sistēmu un tiek izveidots sfēras piešķiršanas rēķins. Pēc iesnieguma iesniegšanas atver izveidotu rēķinu, lai nodrošinātu iespēju veikt apmaksu uzreiz pēc iesnieguma iesniegšanas.

Rēķinā apmaksājamā summa tiek atrādīta summējot visu norādīto sfēru piešķiršanas cenas, kas ir norādītas iestādes sfēru konfigurācijā. Par katru iesniegumā norādīto darbības sfēru izveido atsevišķu rēķina rindu, kā apmaksājamo summu norādot atbilstošās sfēras piešķiršanas cenu norādītajā iestādē. Rēķina kopsummas aprēķina no visām rēķina rindām.

Rēķina apmaksas termiņš ir 14 kalendārās dienas no nosūtīšanas datuma.

Attēls. Sfēras piešķiršanas rēķins.

Kā maksātāju norāda personu, kura iesniedz iesniegumu, bet iespējams to nomainīt, nospiežot pogu <Mainīt maksātāja datus>.

Izveidotais rēķins uzreiz tiek nosūtīts saņēmējam. Lietotājs izveidoto rēķinu var redzēt savā profilā rēķinu sarakstā vai atverot saistīto iesniegumu. (Sertificējošai iestādei nav iespējas tam norādīt korekciju summas.)

Attēls. Sfēras piešķiršanas rēķina atrādīšana kopējā rēķinu sarakstā.

Ja iestāde profilā ir norādīta VRAA pakalpojuma konfigurācija, lietotājs var veikt rēķina apmaksu izmantojot VRAA maksājuma moduli, nospiežot opciju <Apmaksāt>. Apmaksājamā summa ir rēķina neapmaksātā summa un maksājuma pamatojums ir rēķina numurs.

 Ja maksājums tika izveidots veiksmīgi, rēķina statuss tiek nomainīts uz ‘Apstrādē’.

Ja opcija <Apmaksāt> netiek atrādīta, tad rēķinu samaksu varat veikt caur savu internetbanku vai citādi ārpus BIS sistēmas.