BIS darbība (funkcionalitāte un pilnveide)

Pilnveidotās funkcionalitātes piegādes laikā iknedēļu otrdienā un ceturtdienā plkst.18.00-22.00 iespējami sistēmas darbības īslaicīgi pārtraukumi

BIS darbība (sadarbības partneri)

Saistībā ar VRAA tehniskiem darbiem 26.oktobrī plkst.20:00-23:00 nebūs pieejama e-adrešu informācijas sistēma

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā nodot saskaņošanai deleģējuma pieprasījumu?

Lai juridiskas personas pārstāvja deleģējuma pieprasījums tiktu nodots saskaņošanai, sistēma atlasīs visas juridiskās personas paraksttiesīgās personas un atrādīs lietotājam atlasīto personu sarakstu.

Attēls. Deleģējuma paraksttiesīgo personu atzīmēšana saskaņošanai.

Atzīmē personas, no kurām nepieciešams saskaņojums un norāda e-pasta adreses, t.sk. arī citām paraksttiesīgām personām, lai sistēma varētu nosūtīt paziņojumu par saskaņojuma pieprasījumu.

Kad tas ir izdarīts – spiež pogu <Apstiprināt>.

Personām, kuras netiek atzīmētas kā saskaņotāji, bet ir spēkā esošas paraksttiesīgas personas, arī tiek nosūtīts informatīvs paziņojums par deleģējuma izveidošanu uz norādīto e-pasta adresi un sadaļā ‘Paziņojumi’.

Paraksttiesīgās personas, kurām tika nosūtīts deleģējuma saskaņojums, autorizējas portālā savas juridiskas personas profilā un, no ‘Paziņojumu’ sadaļas šķirklī ‘Saskaņojumi’, veic deleģējuma apstiprināšanu. Deleģējuma apstiprināšanas darbības tiek veiktas saskaņā ar Deleģējuma veidošana.

Ja kāda no personām deleģējuma saskaņojumu noraida, nospiežot pogu <Noraidīt>, tad obligāti jānorāda noraidīšanas lēmums laukā ‘Piezīmes par pieņemto lēmumu’. Šādā gadījumā deleģējumam uzstādās statuss ‘Noraidīts’ un visiem citiem saskaņotāju pieprasījumiem bez rezultāta uzstāda statusu ‘Atcelts’ un atcelšanas datumu.

Attēls. Deleģējuma saskaņošana.

Kad visas atzīmētas personas būs veikušas saskaņojumu – deleģējuma statuss nomainīsies no ‘Saskaņošanā’ uz ‘Aktīvs’.

Attēls. Aktīvs deleģējums.