BIS vebinārs (jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti)

Aicināti piedalīties BIS bezmaksas vebinārā 'jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti' 6.augustā plkst.10.00-12.00 bez iepriekšreģistrācijas tiešsaistē Microsoft Teams; ▷iesniegt jautājumu; ▷pieslēgties; ▷apraksts

BIS darbība (sadarbības partneri)

VRAA infrastruktūras uzturēšanas darbu ietvaros 4.augustā plkst.21.00-23.45 iespējami pārtraukumi autentifikācijā ar Latvija.lv, eAdresē, eParakstītājs un citos VRAA pakalpojumos.

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā veikt labojumus būvniecības ieceres iesniegumā pirms iesniegšanas būvvaldei?

 Lai varētu veikt labojumus būvniecības ieceres iesniegumā pirms iesniegšanas būvvaldei, jāatver saistošajā būvniecības lietā ieceres iesniegums.

Ja būvniecības ieceres iesnieguma statuss ir:

  • Sagatave – izvēlieties sadaļu, kurā jāveic labojumi, un iesniedziet saskaņošanai, kad iesniegums ir pilnībā aizpildīts.
  • Saskaņošanā – atsauciet saskaņošanu, nospiežot pogu , izvēlieties sadaļu, kurā jāveic labojumi, un atkārtoti iesniedziet saskaņošanai, kad iesniegums ir pilnībā aizpildīts.
  • Saskaņots – nospiediet uz , izvēlieties sadaļu, kurā jāveic labojumi, un atkārtoti iesniedziet saskaņošanai, kad iesniegums ir pilnībā aizpildīts.
  • Trūkst informācijas – nospiediet uz , ievadiet trūkstošo informāciju, un atkārtoti iesniedziet saskaņošanai, kad iesniegums ir pilnībā aizpildīts.
  • Iesniegts – lietotājs var tikai skatīt dokumentu. Labot vai dzēst nav iespējams.
  • Reģistrēts – lietotājs var tikai skatīt dokumentu. Labot vai dzēst nav iespējams.