BIS vebinārs (jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti)

Aicināti piedalīties BIS bezmaksas vebinārā 'jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti' 6.augustā plkst.10.00-12.00 bez iepriekšreģistrācijas tiešsaistē Microsoft Teams; ▷iesniegt jautājumu; ▷pieslēgties; ▷apraksts

BIS darbība (sadarbības partneri)

VRAA infrastruktūras uzturēšanas darbu ietvaros 4.augustā plkst.21.00-23.45 iespējami pārtraukumi autentifikācijā ar Latvija.lv, eAdresē, eParakstītājs un citos VRAA pakalpojumos.

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā apskatīt patstāvīgās prakses ierakstu detalizēti?

Patstāvīgās prakses sarakstā lietotājs var atlasīt sev interesējošo prakses ierakstu un izvēlēties to apskatīt detalizēti, nospiežot uz mapes ikonas . Forma ir analogs Jaunas patstāvīgās prakses pievienošanas formai, tikai skatīšanās režīmā.

Detalizētā apskates formā lietotājs redz visu ievadīto informāciju par praksi un var veikt šādas darbības:

  • Saglabāt, ja Patstāvīgā prakses ieraksts ir statusā Sagatave, ar darbības pogu <Saglabāt> un tālāk var veikt apstiprināšanu, izvēloties darbības pogu <Saglabāt un apstiprināt>;
  • Dzēst, ja ieraksts ir statusā Sagatave, izvēloties darbības pogu . Ieraksta dzēšanas gadījumā sistēma pārbauda, vai šis ir pēdējais sertificētā speciālista ieraksts par konkrēto Būvniecības lietu, un vai šajā lietā būvspeciālists ir norādīts kā būvniecībā iesaistītā persona: Būvdarbu veicējs, Būvdarbu vadītājs, Atbildīgais būvdarbu vadītājs, Būvuzraugs, Autoruzraugs, Būvprojekta vadītājs, Būvprojekta daļas vadītājs, Būvspeciālists; - ja ir, tad sistēma parāda kļūdas paziņojumu: "Šo patstāvīgās prakses ierakstu dzēst nedrīkst, jo tas ir pēdējais patstāvīgās prakses ieraksts par Būvniecības lietu, kurā Jūs esat fiksēts kā iesaistītais būvspeciālists!"
  • ja prakses ieraksts ir statusā Apstiprināts, tad lietotājs var veikt labojumus, izvēloties darbības pogu <Labot>, lai veiktu nepieciešamos labojumus vai pievienot citu darbības sfēru ierakstam, kas atzīmēts kā apstiprināts, un veikt atkārtotu saglabāšanu un apstiprināšanu.
  • attiecināt ierakstu uz citu sfēru, izvēloties darbību <Pievienot darbības sfēru>.

Neatkarīgi no statusa lietotājs var apskatīt ieraksta notikumu vēsturi, izvēloties darbības pogu <Notikumu vēsture>.

Neatkarīgi no statusa lietotājs var atgriezties uz Patstāvīgās prakses ierakstu sarakstu, izvēloties darbības pogu <Atgriezties>.