BIS vebinārs (jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti)

Aicināti piedalīties BIS bezmaksas vebinārā 'jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti' 6.augustā plkst.10.00-12.00 bez iepriekšreģistrācijas tiešsaistē Microsoft Teams; ▷iesniegt jautājumu; ▷pieslēgties; ▷apraksts

BIS darbība (sadarbības partneri)

VRAA infrastruktūras uzturēšanas darbu ietvaros 4.augustā plkst.21.00-23.45 iespējami pārtraukumi autentifikācijā ar Latvija.lv, eAdresē, eParakstītājs un citos VRAA pakalpojumos.

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā apskatīt detalizēti sabiedrības informēšanas būvniecības lietu?

Autorizēts vai neautorizēts BIS portāla lietotājs, atlasot Plānoto būvdarbu sabiedrības informēšanas sarakstā ierakstu, nospiežot uz būvniecības lietas numura var atvērt šīs būvniecības lietas detalizēto datu atrādīšanu.

Attēls. Sabiedrības informēšanas būvniecības lietas detalizēta skatījuma atvēršana.

Atvērsies ieraksta detalizētāka informācija par būvniecības lietas pamatdatiem un ieceres, projekta, būvatļaujas dokumentiem un to apstiprināšanas lēmumu datumi.

 

Attēls. Sabiedrības informēšanas detalizēts skatījums.

Detalizētājā skatījumā netiek atrādīta informācija par dokumentiem, kas iekšējā BIS2 sistēmā ir anulēti vai ir tikai statusā “Sagatave” un nav vēl reģistrēti.

Par atvērto būvniecības lietu var izveidot sūdzību, nospiežot pogu <Jauna sūdzība>, kas atrodas lejā labajā pusē. Skatīt tālāk aprakstu Sūdzību iesniegšana kā anonīmam vai autorizētam lietotājam.