Būvniecības informācijas sistēma bis_logo

Nodeva Rīgā par Paskaidrojuma raksta izskatīšanu no 1. decembra

No 1. decembra Rīgā tiek ieviesta nodeva par Paskaidrojuma raksta izskatīšanu (Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā saņemot atzīmi par būvniecības ieceres akceptu). Nodeva jāmaksā fiziskām un juridiskām personām, detalizētāka informācija ▷šeit

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
MĀJU LIETAS
Māju lietu/ Ekspluatāciju lietu publiski pieejamie dati
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā izveidot pilnvaras/pārpilnvarojuma atcelšanas saskaņošanas pieprasījums

Veicot pilnvaras atcelšanu (skatīt ‘Kā atcelt pilnvaru/pārpilnvarojumu?’), ja lietotājs ir juridiskas personas pārstāvis bez vienpersoniskām pārstāvēšanas tiesībām, tad sistēma piedāvās izveidot pilnvaras atcelšanas saskaņošanas pieprasījumu.

Saskaņošanas logā obligāti jānorāda atcelšanas pamatojums un jāatzīmē personas, kuras veiks saskaņojumu, ieliekot atzīmi attiecīgajā kvadrātiņā.

 

Lietotājs atzīmē personas, no kurām sagaida apstiprinājumu un norāda e-pasta adreses, t.sk. citu paraksttiesīgo personu, lai sistēma varētu nosūtīt paziņojumu par saskaņojuma pieprasījumu.

Personām, kuras netiek atzīmētas kā saskaņotāji, bet ir spēkā esošas paraksttiesīgas personas, arī tiek nosūtīts informatīvs paziņojums par saskaņojumu.

Kad tas ir izdarīts – nospiež pogu 

Sistēma vēlreiz pārprasīs, vai tiešām vēlaties atcelt.

 

Kad visas atzīmētas personas būs veikušas saskaņojumu (skatīt ‘Kā saskaņot pilnvaru/pārpilnvarojumu?) – pilnvaras statuss nomainīsies no ‘Aktīvs’ uz ‘Neaktīvs’.