Būvniecības informācijas sistēma bis_logo

BIS vebinārs (Aktuālie jautājumi un jaunumi BIS)

Aicināti piedalīties BIS bezmaksas vebinārā (Aktuālie jautājumi un jaunumi BIS) 31.martā plkst.10.00-12.30 bez iepriekšreģistrācijas tiešsaistē Microsoft Teams; ▷pieslēgties; ▷apraksts

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
MĀJU LIETAS
Māju lietu/ Ekspluatāciju lietu publiski pieejamie dati
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā pievienot profesionālās pilnveides datus no VIIS?

Autorizēts lietotājs savā profilā atver profesionālās pilnveides datu sarakstu un izvēlas darbību <Pievienot datus no VIIS>, pēc pogas nospiešanas atvērs logu ar datiem, ko var ielasīt no Valsts izglītības informācijas sistēmas (VIIS).

Attēls. Profesionālas pilnveides datu pievienošana no VIIS.

Lietotājs redz sarakstu ar saviem no VIIS saņemtiem profesionālās pilnveides datiem. Ja VIIS ieraksts jau ir pievienots pie personas datiem, tas tiek atrādīts slīprakstā pelēks ar pazīmi, ka ir pievienots.

Ja VIIS datu ierakstam nav pazīme, ka tas ir pievienots lietotājs BIS izglītības datiem, tad lietotājs var to pievienot saviem BIS izglītības datiem, nospiežot ‘pluss’   ikonu.

Pēc ieraksta pievienošanas, tas tiek atrādīts lietotāja profilā pilnveides datu sarakstā ar pazīmi, ka dati ir saņemti no VIIS. Šādus ierakstus var apskatīt detalizētā skatā un nav iespējams labot. Var izdzēst, bet pēc dzēšanas atbilstošu VIIS ierakstu ir iespējams atkārtoti pievienot pie personas datiem, kā jaunu pilnveides datu ierakstu. Datiem, kuri ir saņemti no VIIS, nav jāpievieno datnes, kā tas ir, ja manuāli pievieno.

Manuāli pievienotus vai no VIIS ielasītos profesionālās pilnveides ierakstus atrāda sarakstā šādā veidā: