BIS vebinārs (jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti)

Aicināti piedalīties BIS bezmaksas vebinārā 'jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti' 6.augustā plkst.10.00-12.00 bez iepriekšreģistrācijas tiešsaistē Microsoft Teams; ▷iesniegt jautājumu; ▷pieslēgties; ▷apraksts

BIS darbība (sadarbības partneri)

VRAA infrastruktūras uzturēšanas darbu ietvaros 4.augustā plkst.21.00-23.45 iespējami pārtraukumi autentifikācijā ar Latvija.lv, eAdresē, eParakstītājs un citos VRAA pakalpojumos.

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kopējie kritēriji e-pakalpojumu dokumentu veidošanā

  1. Lietotājs iesniegumus/dokumentus var saglabāt kā melnrakstu (sagatavi) un turpināt rediģēt, pēc pirmās spiedpogas <Tālāk> nospiešanas.
  2. Katrā solī pieejama spiedpoga <Tālāk> - saglabā datus un aiziet uz nākamo soli.
  3. Lietotājs pa iesnieguma sadaļām var brīvi pārvietoties ar spiedpogām <Tālāk>, <Atpakaļ> vai, izmantojot ‘Satura rādītāju’, un rediģēt datus, ievērojot datu saistības principus un, ja iesniegums ir statusā “Sagatave”.
  4. Ievades solī, kur var pievienot vairākus ierakstu, jānospiež spiedpoga <Pievienot sarakstam>, lai saglabātu ieraksta ievadītos datus.
  5. Lietotājs izveidoto iesniegumu var redzēt sadaļā “Mani dati”/”Iesniegtie dokumenti” vai “Iesniegtie juridiskās personas dokumenti”.
  6. Iesniegumu, kas vēl nav iesniegts, var labot un izdzēst.