Būvniecības informācijas sistēma bis_logo

Nodeva Rīgā par Paskaidrojuma raksta izskatīšanu no 1. decembra

No 1. decembra Rīgā tiek ieviesta nodeva par Paskaidrojuma raksta izskatīšanu (Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā saņemot atzīmi par būvniecības ieceres akceptu). Nodeva jāmaksā fiziskām un juridiskām personām, detalizētāka informācija ▷šeit

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
MĀJU LIETAS
Māju lietu/ Ekspluatāciju lietu publiski pieejamie dati
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā papildināt un labot vēlamās sfēras prakses ierakstu?

BISP autorizējies praktikants vai sertificēts speciālists vēlamās sfēras prakses ierakstu sarakstā izvēlas ierakstu statusā Sagatave vai Papildināms un veic tā datu labošanu, nospiežot ikonu , lai ievadītu visu nepieciešamo informāciju par vēlamās sfēras prakses ierakstu.

Tiek atvērts vēlamās sfēras prakses sagataves labošanas/papildināšanas forma, kas ir analogs Jaunas vēlamās sfēras prakses pievienošanas formai, kurā lietotājs var veikt vēlamās sfēras prakses ieraksta labošanu ar izņēmumu, ka labot nav iespējams prakses veida lauku.

Lietotājs var saglabāt izmaiņas, nospiežot pogu <Saglabāt>, ja aizpildīti visi obligātie lauki. Saglabāšanas gadījumā prakses ieraksta notikumu vēsturē tiek saglabāts labošanas notikuma fakts “Labots prakses ieraksts”, notikuma datums un lietotāja vārds, uzvārds. Ieraksta izveidošanas, labošanas vēsturi var apskatīt, nospiežot pogu <Notikumu vēsture>.

Lietotājs var nodot vēlamās sferas prakses datus apstiprināšanai prakses vadītājam, nospiežot pogu <Nodot apstiprināšanai>.

Lietotājs var atgriezties uz vēlamās sfēras prakses sarakstu, nospiežot pogu <Atgriezties uz sarakstu>.