BIS darbība (funkcionalitāte un pilnveide)

Pilnveidotās funkcionalitātes piegādes laikā iknedēļu otrdienā un ceturtdienā plkst.18.00-22.00 iespējami sistēmas darbības īslaicīgi pārtraukumi

BIS darbība (sadarbības partneri)

Saistībā ar VRAA tehniskiem darbiem 26.oktobrī plkst.20:00-23:00 nebūs pieejama e-adrešu informācijas sistēma

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā papildināt un labot vēlamās sfēras prakses ierakstu?

BISP autorizējies praktikants vai sertificēts speciālists vēlamās sfēras prakses ierakstu sarakstā izvēlas ierakstu statusā Sagatave vai Papildināms un veic tā datu labošanu, nospiežot ikonu , lai ievadītu visu nepieciešamo informāciju par vēlamās sfēras prakses ierakstu.

Tiek atvērts vēlamās sfēras prakses sagataves labošanas/papildināšanas forma, kas ir analogs Jaunas vēlamās sfēras prakses pievienošanas formai, kurā lietotājs var veikt vēlamās sfēras prakses ieraksta labošanu ar izņēmumu, ka labot nav iespējams prakses veida lauku.

Lietotājs var saglabāt izmaiņas, nospiežot pogu <Saglabāt>, ja aizpildīti visi obligātie lauki. Saglabāšanas gadījumā prakses ieraksta notikumu vēsturē tiek saglabāts labošanas notikuma fakts “Labots prakses ieraksts”, notikuma datums un lietotāja vārds, uzvārds. Ieraksta izveidošanas, labošanas vēsturi var apskatīt, nospiežot pogu <Notikumu vēsture>.

Lietotājs var nodot vēlamās sferas prakses datus apstiprināšanai prakses vadītājam, nospiežot pogu <Nodot apstiprināšanai>.

Lietotājs var atgriezties uz vēlamās sfēras prakses sarakstu, nospiežot pogu <Atgriezties uz sarakstu>.