BIS vebinārs (jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti)

Aicināti piedalīties BIS bezmaksas vebinārā 'jautājumi & atbildes par BIS funkcionalitāti' 6.augustā plkst.10.00-12.00 bez iepriekšreģistrācijas tiešsaistē Microsoft Teams; ▷iesniegt jautājumu; ▷pieslēgties; ▷apraksts

BIS darbība (sadarbības partneri)

VRAA infrastruktūras uzturēšanas darbu ietvaros 4.augustā plkst.21.00-23.45 iespējami pārtraukumi autentifikācijā ar Latvija.lv, eAdresē, eParakstītājs un citos VRAA pakalpojumos.

DEFINĪCIJAS, AKRONĪMI, SAĪSINĀJUMI
JURIDISKAS PERSONAS LIETOTĀJA PROFILS
Jaunas būvniecības uzsākšana
Būvdarbu žurnāls
PROBLĒMU PIETEIKŠANA PORTĀLĀ
Rokasgrāmata lejuplādei PDF

Kā pārslēgties starp profiliem?

Lai lietotājs varētu pārslēgties uz citu profilu, ja tādi jau ir izveidoti, pēc pieslēgšanās sistēmai, lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz sava vārda un izvēlieties ‘Pārslēgt profilu’.

Ja autorizētajam publiskā portāla lietotājam ir vienpersoniskas paraksta tiesības kādā uzņēmumā vai saņemts deleģējums, tad, nospiežot uz opciju “Pārslēgt profilu”, tiek piedāvāts izvēlēties juridisku personu, kuru ir tiesības pārstāvēt un turpināt darboties šī uzņēmuma profilā.

Profils jāizvēlas saskaņā ar to, kā vārdā vēlas strādāt – vai strādā uzņēmuma vārdā, vai savā fiziskas personas vārdā. Ja būvspeciālistam ir nosūtīts saskaņojums, tad jāpārslēdzas uz fiziskas personas profilu.

Nākamajā solī sistēma atrādīs lietotājam pievienotos profilus. Izvēlieties vēlamo profilu spiežot pogu <IZVĒLĒTIES>.

Sistēma automātiski pārslēgsies un ziņos par izvēlēto profilu.

Jūsu izvēlētais profils būs vienmēr redzams lapas augšējā labajā stūrī.

Pārslēdzoties uz juridisko personu, pie fiziskās personas vārda, uzvārda atrāda arī juridiskās personas nosaukumu.